Penis Büyütücü Satın Al

Erkeklerin küçük penis sorunları ciddi bir psikolojik bozulmalara neden olabilmektedir. Her kadın, Partnerinin uzun ve kalın bir penise sahip olmasını ister. Ve her erkeğinde daha uzun ve daha kalın Penise sahip olması hayali vardır. Bu hayalinizi cerrahi müdahaleler dışında gerçekleştirmeniz artık mümkün! Daha fazla zaman kaybetmeden aşağıdaki ürünlerden sipariş vererek Daha Uzun ve Daha Kalın bir Penise sahip olabilirsiniz.

Vpills (60 Kabsül)
Penis Büyütücü Vpills (60 Kabsül)
(4.0)
169 TL 149 TL
Titan Gold Jel
Penis Büyütücü Titan Gold Jel
(4.5)
99 TL 89 TL
Penis büyütücü

Penis Büyütmek İçin Kullanılan İlaçlar

Penis büyütmek için kullanılan ilaçlar, penis küçüklüğü nedeniyle cinsel aktivitede istediği performansı sergileyemeyen erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bu ilaçların kimisi oral olarak tüketilirken, kimisi de krem, merhem olarak penis bölgesi üzerine sürülmektedir. Penis küçüklüğü pek çok erkeğin sorunudur ve bu sorunun önüne geçilmesi için çeşitli markalar ürün geliştirmektedir. Bu ürünler arasından en etkili olanları arasında V-Pılls Gold ve Titan Gold Jel bulunmaktadır. Bu ürünler, erkekler ile birlikte kadınların da cinsel birlikteliklerini kusursuzlaştırmak için üretilmektedir.

Penis büyütücü ilaçlar yalnızca erkeklerin sorunlarına çözüm sunmak amacıyla piyasaya sürülmemektedir. Bu ürünler, cinsel birliktelikleri küçük penise sahip erkeklerle gerçekleştiren kadınlar için de oldukça avantajlı olmaktadır. Her ne kadar bu ürünler yalnızca erkeklerin kullanımına açık olsa da kullanım nedeniyle kadınlar da cinsel hayatlarını iyileştirebilmektedir. Çünkü küçük penise sahip olan erkeklerin sergilediği cinsel performans ve kadınların bu performanstan aldığı haz düşük olmaktadır. Dolayısı ile penisin küçük olması yalnızca erkeklerin değil; kadınların da cinsel sorunu haline gelmektedir. Bu noktada, penis büyütmek için kullanılan ilaçlar, kadınlara da pozitif bir katkı sağlamaktadır.

Günümüzde piyasa sunulan pek çok penis büyütme özelliğine sahip olduğu söylenen ürün bulunmaktadır. Kullanıcı yorumlarına ve geri bildirimlere bakıldığı zaman, bu ürünlerin hepsinin yarar sağlamadığı görülmektedir. Titan Gold Jel ve V-Pılls Gold, penis büyütme konusunda en etkili ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

V pills gold

V-Pılls Gold

V-Pılls Gold, düzenli cinsel birlikteliği olan ve özellikle de evli çiftler tarafından tercih edilen, penis büyütme özelliği bulunan bir üründür. Çünkü cinsel birliktelik yalnızca çiftlerin arasındaki uyum ile birlikte mükemmele yakın olarak yaşanabilmektedir. Penis küçüklüğü sorunu olan erkekler genellikle özgüven eksikliği yaşadığı için eşlerini de mutsuz etmekte, cinsel hayatları kusurlu şekilde devam etmektedir. Bu noktada V-Pılls Gold çiftlerin uyum yakalamasını sağlayan bir ürün olarak işlevini yerine getirmektedir.

V-Pılls Gold pek çok amaçla kullanılan bir üründür. Bu ürünün sunduğu çeşitli avantajlar sayesinde çiftler arasında oldukça sevilmekte ve tercih edilmektedir.

V- Pills Gold Etkisi

Erkeklerin yoğun ilgisini gören V-Pılls Gold birden fazla yararı bulunan bir üründür. Bu ürünün farklı avantajları beraberinde getirmesi yalnızca erkeklerin değil, kadınların da avantajlı duruma geçmesini sağlamaktadır. Çünkü V-Pılls Gold, penis küçüklüğü sorununda, sperm kalitesi düşüklüğüne kadar pek çok amaç doğrultusunda kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

Günümüzde erkeklerin cinsel sorunu olarak penis küçüklüğü karşımıza çıkmaktadır. V-Pılls Gold, uzun süreli ve düzenli kullanımında penisi büyütebilmekte ve böylelikle erkeklerin daha iyi bir cinsel performans sergilemesini sağlamaktadır. Ayrıca bu ürün, ebeveyn olmak isteyen fakat sperm yetersizliği ya da sperm kalitesi düşüklüğü sebebiyle çocuk sahibi olamayan erkekler tarafından da kullanılmaktadır.

Günümüzde giderek zorlaşan durumlardan biri; üremedir. Yaşam şartları, yanlış beslenme, besinlerin kalitesizleşmesi, genetik faktörler ve benzeri nedenlerden dolayı kimi çiftler çocuk sahibi olamamaktadır. Buna neden olan yaygın durumlardan biri; sperm kalitesizliği ve sperm yetersizliğidir. V-Pılls Gold, sperm kalitesini arttırıcı ve sperm sayısını çoğaltıcı özelliği sebebiyle erkekler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle tüp bebek tedavisi öncesinde, bu sorunu yaşayan erkekler V-Pılls Gold’dan destek almaktadır.

V-Pılls Gold aynı zamanda cinsel isteğin artmasına da yardımcı olmaktadır. Kullanımından bir süre sonra cinsel istekte artış ve penisin ara ara sertleşmesine ve dikleşmesini şahit olacaksınız. Özellikle de cinsel aktivite sırasında bu durum daha da artarak, ürünü kullanan bireyde Viagra etkisi oluşturacaktır. Tamamen bitkisel olan bu mucizevi ürünün birden fazla özelliğinin olması onu penis büyütme konusundaki ilaçlar da en iyisi yapmaktadır. Onun yerini ikinci olarak ancak Titan Gold Jel doldurmaktadır. Gerisi zaten boşuna kullanılan ve hiçbir etkisi olmayan ürünlerdir.

V-Pılls Gold İçeriği

V-Pılls Gold içerik olarak incelendiğinde; bitkisel bir karışım olduğu görülmektedir. Bu ürünün doğal olması ve tamamen bitki özlerinden üretilmesi hiçbir yan etkinin görülmemesini beraberinde getirmektedir. Dolayısı ile V-Pılls Gold kullanıcısı olan erkekler, bu ürünü güven içerisinde tüketebilmektedir. Bu ürün içerisinde kimyasal içeriği olan herhangi bir maddenin kullanılmıyor olması, yan etki görülmeyecek olmasının en büyük nedenidir.

V-Pılls Gold bitkisel bir karışım olması sebebiyle, devamlı ve düzenli olarak kullanıldığında herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Bu üründen yarar sağlanabilmesi ve etkisinin görülebilmesi için düzenli kullanım gerekli olmaktadır. Dolayısı ile V-Pılls Gold kullanıcısı olan erkekler, güven içerisinde devamlı kullanım gerçekleştirebilmektedir.

V-Pılls Gold içeriğinde bulunan maddeler aşağıda sıralanmıştır. Ürün içeriğinin tamamen bitkisel olarak üretildiğini aşağıdaki maddelerden inceleyerek görebilirsiniz. V-Pılls Gold, tamamen sağlıklı ve kesin sonuç verme yetisine sahip bir bitkisel kürdür.

+ Lepidyum ve Epimedyum Ekstresi

+ Üzüm Ekstresi ve Alıç Ekstresi

+ Cüce Palmiye, Çoban Çökerten ve Kore Ginsengi Ekstresi

+ E Vitamini

+ B3 Vitamini

+ Çinko ve Selenyum

+ Karabiber ve Mabet Ağacı Ekstresi bulunmaktadır.

V-Pılls Gold Yan Etkileri

Bilindiği üzere penis büyütücü ilaçların bitkisel olanları makuldür. Kimyasal içerikli olan ürünler ciddi hasarlar vermektedir. Çünkü buradaki hedef bir penisin Ereksiyon haline dönüşmesi değildir. Öyle olsaydı bitkisel içerikli olmayan ürünler kullanılabilirdi. Ancak buradaki hedef bir organın büyümesini sağlamaktır. Bu durum kısa sürede gerçekleşecek bir çözüm değildir. Neticede uzun süreli bir gıda takviyesi kullanımı gerektirmektedir. Uzun süreli kullanılan çoğu ürünün belli başlı yan etkileri bulunmaktadır.

 Bu yan etkiler kişilerin düzenli takviye almalarını zorlaştırabilir. Bu şekilde ilerlemesi de, ürünün düzenli kullanım kaybına uğramasına neden olmaktadır. Bu çizgi kaybedildiğinde de ürün etkisini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Düzenli ürün kullanımını yaparken tamamen bitkisel ürünler tercih edilmelidir. O yüzden V-Pılls Gold ürünün de herhangi bir yan etki oluşturacak Semptomlar bulunmamaktadır. Bu nedenle yan etkisi olmayan ve Dünya çapında kendini kanıtlamış olan bir üründür V-Pılls Gold. Ve herhangi bir yan etkisi belirtilmemiş olan nadir penis büyütücü gıda takviyelerinden bir tanesidir.

Kimler V-Pılls Gold Kullanabilir

V-Pılls Gold ürününü 20 yaşından sonraki tüm erkek bireyler rahatlıkla kullanabilir. Çünkü penisin doğal gelişimi 20 yaşına kadardır. 20 yaşından sonra penis genişlemesi veya büyümesi durmaktadır. Ve doğal olarak ancak bu yaşa kadar gelişen penise sahip olunabilir. Ancak nu noktada bazı bireylerin penisleri hayal edildiği gibi çok daha uzun ve kalın olabilirken bazı bireylerin normal seyreder ve bazılarının ise oldukça vahim denilecek kadar küçük ve ince olabilmektedir.

Küçük penis, erkeğin özgüven eksikliği yaşamasına sebep olmaktadır. Ayrıca çok küçük penislerde ilerleyen zamanlar da penis sertleşmesi sorunları da görülebilmektedir. Ve küçük penisli erkekler cinsel aktivite yaşarken Partnerini yeteri kadar hazza ulaştıramamakta ve orgazm olmasını sağlayamamaktadır. Bu durum bayanlar tarafından çoğu zaman şikâyet verici bir durum olabilmektedir. Sonuç olarak kadın bireyler de eşlerini seçerken penis boyları gibi bir tercih de bulunamıyorlar. Ve tercih ettiği bireyin penis boyu ne ise onunla yaşamlarını sürdürmek zorunda kalmaktadırlar. Ancak erkek, penisinin yeterli olmadığını düşünüyorsa ve gerçekten yeteri kadar büyük ve kalın değilse, tıbben yapılması gereken bir işlevi gerçekleştirebilir. Bunun için penis büyütmesi ve kalınlaştırması için bir tedaviyi gerçekleştirebilir. Penis büyütmek için birçok yöntem ve tedavi çeşidi vardır.

10 cm altındaki penis boyları olan ve çok ince bir penise sahip olan erkek bireylerin V-Pılls Gold ürününü kullanmalarında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Tamamen bitkisel olan V-Pılls Gold, penis büyütmek ile kalınlaştırmak ve düzenli cinsel hayatı olan bireylerin Ereksiyon sorunlarında da yardımcı olmaktadır. V-Pılls Gold düzenli kullanımda penis sertleşmesi ve cinsel ilişki isteğini de tetiklemektedir.

V-Pılls Gold Kullanımı

V-Pılls Gold kullanımı öncelikle kararlılık isteyen bir süreçtir. Bu ürün kullanımında devamlılık oldukça önemlidir. Düzenli kullanım gerçekleşmez ise ürün etkisini gösteremez ve bu durumda, yarım yapılacak olan tüm çabaların boşuna yapılmasına neden olmaktadır. V-Pılls Gold kutusunda tam olarak 60 kapsül bulunmaktadır. Ve bir kutu 1 aylık kür demektir. Etki alınabilmesi için 3 aylık olarak kullanılması yani 3 kürün bitirilmesi gerekmektedir. Bir kutu ya da iki kutu kullanımının yapılması ve bırakılması, istenilen etkiyi göstermeyecektir.

1 kutu içerisinde 60 kapsül bulunur. Ve 12 saat arayla 24 saat içerisinde 2 adet V-Pılls Gold kapsül kullanılır. Kullanmadan önce tok olmanıza dikkat etmenizde fayda vardır. Tüketimini bir bardak su ile gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı esnasında alkol kullanmamanız önerilmektedir. Alkol kullanımı herhangi bir yan etki durumuna sebep vermeyecektir. Ancak ürün etkisini kıracaktır. Bu nedenle bu tedavi sürecinde alkol kullanılmamasına ve özellikle de kapsülü alkol ile tüketmemeye özen göstermeniz gerekir.

Birinci kürün bitimine doğru ikinci kutuyu sipariş vermelisiniz. İkinci V-Pılls Gold siparişi ile kürünüzü bölmeden, ara vermeden ve düzenli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. 3 aylık kullanım sonunda gözle görülür değişikliklerin meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur.

V-Pılls Gold Orjinalliği Nasıl Anlaşılır

Öncelikle V-Pılls Gold ürününün birçok sahtesi bulunmaktadır. Üretici firma, sahte olan V-Pılls Gold ürünlerini piyasadan kaldırtmış olsa da yine de sahtelerine rastlamak mümkündür. Ürün alırken sahte olup olmadığını müşteri temsilcisine soracağınız sorular ile anlayabilirsiniz. Öncelikle sahte V-Pılls Gold arkasında Yonja medikal yazabilir. Ürün arkasında hologram bulunmaz. Bulunsa da görünür bir şekilde şifrenin yazılı olduğunu görürsünüz. Ve kutu renginde solukluk vardır. Ancak orijinal olması için gerekli olan özellikleri ise şunlardır:

V-Pılls Gold ürününün arkasında parlayan bir hologram bulunur. Bu hologramı kazığınızda ya da jelatinini açtığınızda karşınıza bir şifre çıkmaktadır. Bu şifreler her bir kutu için ayrı ayrı yazılmış olan kodlardır. Bu şifreyi V-pıllsgold.org sitesinden sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Zaten kutu arkasında ürünün orijinalliğini sorgulayacağınız V-pıllsgold.org linkini göreceksiniz. Bu siteye girdiğinizde ürün sorgulama butonu ile karşılaşacaksınız. Oradaki kutucuğa, ürün arkasındaki kodu girmeniz yeterli olacaktır. Sahte olanlar da bu ürün sahtedir ibaresi çıkmaktadır. Orijinal V-Pılls Gold ise, bu ürün orijinaldir ibaresi çıkmaktadır. Ayrıca kutu rengi de soluk değil, daha canlıdır ve kutu arkasında Yonja medikal gibi bir ibare bulunmamaktadır.

V-Pılls Gold takviyesini alırken, ürünün tamamen kapalı ambalajda geldiğinden emin olunuz. Ağzı açık ve yıpranmış olan paketleri kabul etmeyiniz ve direkt olarak iade ediniz.

Huri Medikal firmasında satılan V-Pılls Gold ürününün Tarım bakanlığı belgesi ve tescil belgeleri de bulunmaktadır. Dilerseniz bu belgeleri müşteri temsilcilerimizden isteyebilir ve incelemesini yapabilirsiniz.

V-Pılls Gold Nereden Satın Alınır?

V-Pılls Gold satın alımı için Distribütör firmalar tercih edilmelidir. Yani bayilikleri olan firmalar tercih edilmelidir. Huri Medikal Firması bir V-Pılls Gold bayisidir. Burada satılan tüm V-Pılls Gold ürünleri orijinaldir. Ve orijinallik sorgulaması yapılmaktadır. En uygun fiyatlara Penis büyütücü almak için sayfamızı veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler eczane gibi kurumlar da bulunmamaktadır. Online eczane firmalarında bulunur. Ancak her yerdeki ürünler ise orijinal değildir. Ürün alımı yapılırken bu hususlara gereğinden fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

V-Pılls Gold Fiyatları

V-Pılls Gold fiyatları 149 TL’den aşağı bir fiyatta satılıyor ise satılan ürün sahtedir. Çünkü resmi satış rakamı 149 TL ve üzeri rakamlardır. Aşağı fiyatta satılan ürünler de bir hile ya da Muadillik söz konusu olabilir. Sadece ve sadece V-Pılls Gold’a özel orijinal hologram bulunur. Bu hologram üzerindeki kodu, orijinalliği sorgulatma platformunda sorgulayabilirsiniz. Bu yüzden fiyatlar konusunda düşük fiyata satıldığında kâr marjı çok düşüktür. Bu sebeple de sahte olma olasılığı maalesef artmaktadır.

Eczanelerde satılmayan bu ürünler, Online medikal firmalarında ve aktarlarda satılabilir. Ancak V-Pılls Gold fiyatları üretici firma tarafından 149 TL üzerinden satışa çıkarılmıştır. Firma bu rakam Altını kabul etmemektedir. Sizler de almış olduğunuz yerden ürün fiyatlarını ve hologramı sorgulayabilirsiniz. Hologram ise sadece V-Pılls Gold penis büyütücüye özel bir koruma yöntemidir.

V-Pılls Gold Siparişi

V-Pılls Gold sipariş vermek için müşteri temsilcilerimizden faydalanabilir ya da web sitemizden siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün siparişleri doğrultusunda paketleriniz aynı gün kargoya verilir. Ve ikamet edilen bölgeye göre teslimat süreleri değişiklik gösterir. Ancak İstanbul ve yakın iller 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

titan gold jel

Titan Gold Jel

Penis büyütme etkisi olan ve penis büyütmek için en etkili olan ilaçlardan bir tanesi de Titan Gold Jel olarak karşımıza çıkmaktadır. Titan Gold Jel, piyasada bulunan, uygun fiyatı ile erkeklere hitap eden, erkekler ile birlikte kadınların da cinsel hayatını olumlu yönde etkileyen bir üründür. Bu ürün sadece erkeklerin kullanımına uygundur. Fakat sağladığı avantajlar sayesinde kadınlar da olumlu yönde etkilenmektedir.

Cinsel birliktelikte en önemli unsur; penisin yeterli uzunlukta ve yeterli kalınlıkta olmasıdır. Yeterli uzunlukta ve yeterli kalınlıkta olmayan penis nedeniyle cinsel performanslar genel olarak düşük olmakta, bu durumdan en büyük olumsuzluğu kadınlar yaşamaktadır. Çünkü penis uzunluğu ile birlikte kalınlığı, kadınların cinsel birlikteliklerden aldığı hazzı etkilemekte, orgazm olma durumuna direkt olarak etki etmektedir. Bu sebeple, penisi küçük ve de ince olan erkekler daha iyi bir cinsel birleşim için penis büyütücü, kalınlaştırıcı ürünlere yönelmektedir. Bu ürünler arasında en etkili olanların başında jel olarak, Titan Gold Jel gelmektedir.

Titan Gold Jel Etkisi

Titan Gold Jel başta cinsel performansı artırıcı özelliğe sahip olmakla birlikte aynı zamanda düzenli kullanımla penis büyütme etkisini de göstermektedir. Cinsel birliktelik için gerekli enerjiyi veren bu ürün, erkeklerin karşılaştığı çeşitli cinsel sorunlara çözüm sağlamaktadır. Sertleşmeyi sağlama ve Ereksiyon süresini uzatma etkisi olan Titan Gold Jel, penis küçüklüğü nedeniyle kötü cinsel deneyim yaşayan erkekler tarafından yoğun olarak ilgi görmektedir. Penis bölgesine harici olarak uygulanan bu ürün, en kısa sürede etkisini göstermeye başlamaktadır.

Titan Gold Jel, düzenli kullanımda penis bölgesi deri dokusunun gevşeyerek genişlemesini sağlamaktadır. Bu da dokunsal olarak gerçekleşen cinsel temasların daha fazla zevk vermesine yardımcı olmaktadır. Titan Gold Jel kullanımı ile cinsel uyarılara karşı hassaslaşan penis, beraberinde daha fazla hazzı getirmekte ve cinsel birleşimden duyulan tatmini arttırmaktadır. Her yaş grubunun kullanımına açık olan bu ürün güvenle kullanılabilmektedir.

Titan Gold Jel İçeriği

Titan Gold Jel, harici olarak penis bölgesine uygulanan ve içeriğinde yabani çilek özünün, mentolün, verbena yağının bulunduğu bir jeldir. Penise masaj yapılarak uygulanan bu ürün düzenli olarak kullanım sayesinde etkisini göstermektedir. Penisinin küçük ve ince olmasından şikayetçi olan erkekler düzenli kullanım ile bu sorunlarına çözüm sağlamakta ve partnerleri ile birlikte daha keyif verici cinsel birliktelikleri yaşama imkanına sahip olabilmektedir. Kolay kullanımı ve jel formunda olmasından dolayı ürün sıklıkla tercih edilmektedir.

Temel amacı cinsel aktiviteyi daha keyifli hale getirmek ve erkeklerin cinsel sorunlarına çözüm sunmak olan Titan Gold Jel etkisi nedeniyle erkeklerin yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Bu ürün yalnızca penis büyütme ve kalınlaştırma dışında, ereksiyon süresini uzatma ve sertleşmeye yardımcı olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Titan Gold Jel kullanarak cinsel birlikteliklerini yaşayan çiftler, seks saatlerinden daha fazla haz almakta ve daha mutlu ilişkiler yaşamaktadır. Bu ürünü kullanarak cinsel birliktelik yaşayan erkekler, partnerlerine de daha fazla zevk verebilmektedir. Bu sebeple Titan Gold Jel sadece erkekler için değil, partnerleri olan kadınlar için de mükemmel deneyimleri yaşatmaktadır.

Titan Gold Jel Kullanımı

Titan Gold Jel Kullanımı 24 saat içerisinde 2 kez gerçekleştirilmesi gereken bir aktivitedir. Yani 12 saat arayla penise mercimek tanesi kadar jel akıtılmalıdır. Ve 5 dakika boyunca masaj yapılarak bu jel penise yedirilmelidir. Daha sonrasında penisi yıkamanıza gerek yoktur. Diğer işlem ise aynı şekilde 12 saat sonradır. Ama o vakit geldiğinde penisinizi ılık su ile tamamen temizlemeniz gerekmektedir. Ondan sonra aynı şekilde mercimek tanesi kadar sürüp 5 dakika boyunca da yedirerek masaj yapmalısınız.

Cinsel ilişkiye gireceğiniz zaman penis temizlenmelidir. Ancak penis yıkandıktan sonra Titan Gold Jel etkisini kaybetmeyecektir. Ayrıca bu ürün Ereksiyon olmanıza da yardımcı olmaktadır. Penisin daha sert olmasını ve cinsel ilişki isteğini de tetiklemektedir. Titan Gold Jel Kullanımı herhangi bir yan etkiye sebep olmayacaktır. Bitkisel bir penis büyütücü üründür. . Ancak gerçek etkisini yaşamak için Titan Gold Jel penis büyütücü kremi düzenli olarak kullanmanız şarttır. Ve gerçek sonuca ulaşmak için tam olarak 3 kutu bitirmeniz gerekmektedir. 1 ya da 2 kutu bitiminde tam olarak etki noktasına ulaşılamamaktadır. Kullanım süresine ve kullanım talimatlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Titan Gold Jel Yan Etkileri

Titan Gold Jel tamamen bitkisel bir üründür. Ve herhangi bir yan etkisi yoktur. 20 yaşından sonraki tüm erkek bireyler rahatlıkla bu kremi kullanabilirler.

Titan Gold Jel’i Kimler Kullanabilir

Penis boyu küçük olan ve penisi çok ince olan erkek bireyler Titan Gold Jel penis büyütücü jeli kullanabilirler. Penisinden herhangi bir cerrahi müdahale geçirmeyen bireyler rahatlıkla bu jeli kullanabilirler. Penis büyümesine ve penis çapının kalınlaşmasına yardımcı olmaktadır.

Titan Gold Jel’i Kimler Kullanamaz

Titan Gold Jel’i kullanmaması gereken kişiler de bulunmaktadır. Örneğin yakın bir zamanda penisinden ameliyat olan ya da penisinde kesik, yara ve benzeri sağlık sorunları olan bireyler tarafından kullanımı önerilmemektedir. Ayrıca 20 yaş altındaki kişilerde kullanmamalıdır. Çünkü penisin büyüme evresi 20 yaşına kadar devam etmektedir.

Titan Gold Jel Fiyatları

Titan Gold Jel penis büyütücü jeller arasında en kaliteli ürün olarak göze çarpmaktadır. Eczanelerde bulunmayan ancak online medikal eczanelerde bulunabilen bir üründür. Bu üründe fiyat farklılıkları gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Ancak Titan Gold Jel Fiyatları web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara ve ücretsiz kargo ile gönderilme imkanına sahiptir.

Titan Gold Jel Sipariş

Penis büyütücü ürünlerin arasındaki en başarılı ürünlerden biri olan Titan Gold Jel Siparişi için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Titan Gold Jel Satın Alma

Küçük penisli erkeklerin bu organlarını büyütmek adına birtakım ürünler kullandığı aşikardır. Ancak kullanılan ürünlerin kalitesi ve etki noktası çok önemlidir. Sonuç olarak etkisiz bir ürün kullanımı sadece zaman kaybına ve sağlık sorunlarına neden olmaktadır. O yüzden Titan gold jel satın alma işlemlerini gerçekleştirerek daha etkili ve daha kaliteli bir ürün kullanılabilir. Bunun için web sitemiz üzerinden bu etkin ürünü satın alabilirsiniz.

Penis büyütme ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis boyu çoğu erkeğin şikâyetçi olduğu bir organıdır. Çünkü çoğu erkek penisinin daha büyük ve daha kalın olmasını ister. Ama bunu istemekle başarmak mümkün değildir. Sadece istemek yerine penis boyunun büyümesi ve kalınlaşması için harekete geçilmesi gerekir. Penis büyütmek ve kalınlaştırmak için birçok yöntem vardır. Bunlar cerrahi müdahale ile ameliyat tedavisi, vakum tedavisi ya da ilaç tedavileridir. Her doktorun kendince bir çözümü vardır. Ameliyat yöntemi dediğimiz tedavide kesin sonuç elde edilmektedir. Ve en kısa sürede gerçekleşen tedavi yoludur. Ancak ameliyat yönteminin de belli başlı komplikasyonları vardır. Yani risk oluşturabilecek yanları vardır. Bu riskleri doktorunuz ile görüşmeniz daha sağlıklı bilgiyi edinmenizi sağlayacaktır.

Penis de ameliyat yönteminde penisi tutan bir bağ bulunur. Ve ameliyat sırasında o bağ kesilmektedir. Böylelikle penis 3-4 cm kadar aşağı doğru inmektedir. Yani bu durum vücut içerisinde gömülü olan penisin dışarıya aktarılması olarak düşünülebilir.

Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırmak için bireyin kendi dokuları kullanılır. Vücudumuzda yağ dokuları bulunmaktadır. Özellikle de karın altındaki cilt altı yağ dokuları kullanılarak, penisin yağsız bölgesine ekleme yapılmaktadır (penis zaten yağsız bir organdır). Böylelikle penis de kalınlaşma sağlanmaktadır. Ancak bu işlemden sonra özellikle de bir ay boyunca herhangi bir şekilde cinsel ilişkiye girilmemeli ve mastürbasyon yapılmamalıdır. Penise eklenen yağ dokuları eriyecektir ve zaman içerisinde erimeyen yağ dokuları sizin penisinizin gerçek kalınlığını belirleyecektir. Bu erime durumu ise kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.  6 ay gibi bir süre içerisinde devamlı olarak doktorunuz ile görüşmeniz gerekecektir. Ve cinsel ilişkilerde dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kalınlaştırma işlemi sonucunda kişiden kişiye değişen oranlar vardır. Penis kalınlaştırması 0,5 cm ile 1 cm eninde (kalınlığında) gerçekleşmektedir. Ayrıca ilerleyen zamanlar da tekrardan yağ dokusunun eklenmesi gerçekleşebilir. Gerçekleştirilen operasyon bir defaya mahsus olarak kabul edilmemektedir. Bir süre sonra tekrardan cilt altı yağ dokularının penise eklenmesi gerçekleşebilir. Ve genel olarak ikinci bir operasyon gerçekleşmektedir.

Doktorunuzun direktifleri doğrultusunda artık ilişki yaşayabilirsiniz dedikten sonra, cinselliği düzenli hale getirmelisiniz. Çünkü penis Ereksiyon sırasında kan ile dolmaktadır. Bu durumda damarların aktif olarak rol almasını sağlar. Eğer düzenli ilişkiniz olmaz ise sarkıtılan parçanın daha sonra geriye kaçması gerçekleşebilir. Bu durumda penisinizin eski halini almasına sebep olur. Bunun olmaması adına düzenli ilişkiler gerçekleştirilmelidir. Ve sonradan çıkartılan parça dokuya, kan hareketinin sağlanması gerekir. Damarları aktif olarak rol almalıdır. Böylelikle penis bağları kesilerek ortaya çıkartılan yeni dokunun içeriye kaçması da engellenmiş olmaktadır.

Penis Boyu Ortalaması

Türkiye de yapılan araştırmalar sonucunda penis boyu ortalaması bazı verilere göre belirlenmiştir. Dünya ortalamasının çok da altında sayılmayız. Ancak penis ortalaması da çok iyi değildir. Yaklaşık 25.000 kişide yapılan ve yaş ortalaması 20 yaş olan erkek bireylerde penisin sönük hali 9,3 cm olarak kabul edilmiştir. Sertleşmemiş çap hali ise 8,8 cm olarak kabul edilirken penisin sertleşmiş hali ise 15-16 cm olarak kabul edilmiştir. Penisin sertleşmiş halindeki kalınlığı ise 12,5 cm olarak kabul edilmektedir. Dünya sıralamasında ortalarda bulunmaktayız.

En küçük penise sahip olan ülke ortalaması ise 9,6 cm ile Kuzey Kore’dir. Asya kıtasına bakıldığı zaman penis boyutunun çok uzun olmadığı aşikârdır. Rusya, Türkmenistan ve İran dışında Asya ülkelerinin penis boyu 10 cm civarında olduğu belirlenmiştir.

En büyük penise sahip olan ülkeler Kongo, Kamerun, Gana ve Sudan gibi farika ülkeleridir. Ayrıca Güney Amerika kıtasında bulunan Kolombiya, Venezuela, Ekvator ve Bolivya da büyük penisli erkeklerin bulunduğu ülkeler sıralamasındadır. Avrupa bölgesinde penis boyu ortalaması 16 cm den büyük olan tek ülke Macaristan’dır. Afrika Kıtasında, Kuzey Amerika Kıtasında ve Avustralya Kıtalarında ortalama penis boyu 16 cm’den fazla olan bir ülke yoktur.

Bu kıtalar, en büyük penisli kıtalar olarak kabul edilmiştir. Bu hesaplamalar yapılan anket sonuçlarına göre yayınlanmıştır.

Buradaki hesaplamalara göre Kuzey Kore ve Asya Kıtası kadınları cinsel anlamda tatminsizlik yaşayan en fazla ülke konumunda yer alırken Afrika Kıtası, Kuzey Amerika Kıtası ve Avustralya Kıtaları ise en fazla tatmin olan kadınların bulunduğu bölge olarak kabul edilmiştir.

Penis Boyu Nasıl Hesaplanır

Penis boyu hesaplamak için cetvel, ip ya da mezura kullanılabilir. Ancak penis boyu ölçümü yapılırken penisin en üst kısmından başlanarak ölçüm yapılmalıdır. Cetveli penisin altından ya da yanından yaparak ölçüm yaparsanız penisinizin gerçek boyutundan da büyük bir hesaplama yapmış olursunuz. Ve bu durum yanlış bir ölçümdür. Doğrusu için en üst katmandan başlayarak ölçüm yapılmalıdır. Çünkü penis vajinaya girdiğinde ancak en üst kısmının girdiği bilinmelidir. Alt kısım giremeyeceği için hesaplamalarda alt kısım dikkate alınmamalıdır.

Penis Boyu Kadınlar İçin Önemli Mi?

Penis boyumu yoksa penisin işlevimi önemlidir sorusu her zaman bir tartışma konusu olmuştur. Kimi kadınlar büyük ve kalın penis isterler ve öyle olmasını hayal ederler. Çünkü büyük ve kalın bir penisin, kendi içinde olması demek daha fazla zevk alması anlamına gelmektedir. Bazı kadınlar ise normal olsun ama işlevi güçlü olsun ister. Yani penisin her daim Ereksiyon halinde olmasını ister. Devamlı vajinaya giren penis ile haz alabilen kadınlarda vardır. Ama hem normalin altında olup hem de Ereksiyon sorunu olanlarda var. İşte bu durum çok vahimdir. Penis hem küçüktür hem de incedir. Ve kısa bir süre sonra penis sertleşmesi kaybolmaktadır. Evli çiftlerin en büyük dertlerinden biri bu yöndedir.

Özellikle de 10 cm ve altı penis boyları zaten geneli ince yapılıdır. Ereksiyon hali uzun sürmez ise kadın Partner asla zevk alamaz. Bu durum ilişkilerin farklı boyutlara taşınmasına sebep olmaktadır. Bilindiği üzere büyük penisin her daim zevk vermeyeceği bir gerçeği de vardır. Ama erkekler her daim büyük olsun ister. Ve bazı kadınlar da büyük olmasını ister. O yüzden büyük penis ya da işlevseli olsun ama küçük olsa da fark etmez durumu her zaman göreceli bir kavram olarak kalmaktadır.

Sonuç olarak penis boyu küçük ve ince olduğu için aşağılayan ve dalga geçen Bayan bireyler de vardır. Ya da keşke biraz daha kalın ve sert olsaydı daha iyi olurdu diyenlerde vardır. Çok büyük olmasının zararlı olabileceği ihtimali vardır. Ama normalin üstünde olması kadınların geneli tarafından zevkle ve istekle karşılanacağı da bir gerçektir. Penis boyu ve kalınlığı önemli bir kavramdır. Kadınlar normal ve normalin üstünde olan penis boylarını ve kalınlıklarını daha fazla tercih etmektedirler. Bir kadının Vajen uzunluğu 10 cm’dir.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | ereksiyonhap.com