Geciktirici Krem veya Sprey Satın Al

Erkeklerin korkulu rüyası olan erken boşalma sorunları için üretilmiş olan mucizevi ilaçlardır. Geciktirici Sprey ve Geciktirici Krem olarak aşağıda çeşitleri yer almaktadır. Bu ilaçların hiçbiri herhangi bir yan etki oluşturmaz. Ve penis üzerinde bir koku ya da acımsı bir tat oluşturmaz. Cinsel ilişkinizin daha sert ve daha uzun sürmesine yardımcı olur. Penisinizde erken boşalma sorunlarına bu ürünlerden birini kullanarak dur demeniz artık mümkün…

Novagra 30 Tablet
Geciktirici Novagra 30 Tablet
(4.5)
89 TL
Nely8 Geciktirici Jel
Geciktirici Nely8 Geciktirici Jel
(5.0)
89 TL 70 TL
Stag 9000 Sprey
Geciktirici Stag 9000 Sprey
(3.0)
55 TL
Viga 50000 Krem
Geciktirici Viga 50000 Krem
(3.5)
55 TL
Viga 150000 Krem
Geciktirici Viga 150000 Krem
(5.0)
65 TL
Viga 50000 Sprey
Geciktirici Viga 50000 Sprey
(4.0)
55 TL
Viga 150000 Sprey
Geciktirici Viga 150000 Sprey
(5.0)
65 TL
Delay 48000 Sprey
Geciktirici Delay 48000 Sprey
(4.0)
65 TL
Geciktirici ilacı

Geciktirici İlaçları

Geciktirici ilaçları erken boşalma sorunu yaşayan tüm erkek bireyler tarafından kullanılan ürünlerdir. Günümüzde Ereksiyon sorunlarından çok, erken boşalma sorunları baş göstermektedir. Sonuç olarak kişi boşaldıktan sonra peniste sönme yaşanır. Ancak boşalana kadar penis, sertliğini korumaktadır. Bu noktada penisin sertliğini kaybetmemesi için boşalma süresinin daha uzun sürmesi gerekir. Bunun için dışarıdan takviye alınması, boşalma sürelerini fazlasıyla uzatmaktadır. Bu sayede penisin yumuşaması olayı da gecikmiş olmaktadır. Bu bilgiden çıkartılacak en önemli kesit ise ne kadar geç boşalma yaşanırsa, penisin sertliğini korumak da o denli uzun olur. Yapılacak en etkili yöntem penisin daha geç boşalmasını sağlamaktır. Bunun için de geciktirici ilaçlarını kullanmak yapılacak en etkili yöntemdir.

Geciktirici ilaçları olarak piyasa da çok fazla bulunan ve tüketilen ürünler vardır. Ancak her ürün her kişide aynı memnuniyeti sağlamamaktadır. Bundan dolayı en etkili geciktirici ilaçlarına incelemek ve onları kullanmak cinsel ilişki akıbetimiz ve cinsel sağlığımız için büyük önem arz etmektedir. Erkek bireyler tarafından daha çok bitkisel içerikli olan ve yan etkisi hiç olmayacak kadar az olan ürünler tercih edilmelidir. Huri Medikal web sitesinden Geciktirici sprey, Geciktirici krem ve Geciktirici hap ürünlerini kolaylıkla bulabilir ve Geciktirici siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bu sitedeki ürünler bitkisel mi? Evet bu sitedeki ürünlerin hiçbir yan etkisi yoktur. Peniste herhangi bir yara, alerjik reaksiyon ya da deri rahatsızlığı yaşanmaz. Buna ek olarak baş ağrısı, mide bulantısı ve diğer yan etki türleri yaşanmaz. Huri Medikal firmasının en çok güvendiği ürünleri geciktirici ürünleridir. Çünkü asla şikâyet ve memnuniyetsizlik ile karşılaşılmamıştır. Kullanıcılar bu ürünlerden her daim memnun kalmışlardır. Bu gerçeği de kullanıcı yorumları ispatlar niteliktedir zaten.

Piyasa da satılan tüm ürünleri unutarak bu sayfada satılan ürünleri incelemenizi ve araştırmanızı gerçekleştirin, kafanıza takılan herhangi bir soruda da temsilcilerimizi arayarak onlardan ücretsiz destek alın. Ürünlerimizin garantisi bulunmaktadır. Tüm geciktirici ürünlerimiz FDA onaylıdır. Tamamen orijinal ürünlerdir. Bazı ürünlerimiz Türkiye de üretilirken bazıları ise ithal olarak tedarik edilmektedir. İthal olarak gelen ürünlerimiz Almanya ve Fransa ülkelerinden gelmektedir. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumlarında firmamız ücret iadesi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Erken Boşalma Nedir?

Erken boşalma penisin, vajina içerisindeyken 1 dakika altında olan boşalma süresine denir. Halk arasında erken boşalma olarak anılan bu hastalık tıp literatüründe kontrolsüz boşalma veya denetimsiz boşalma olarak anılmaktadır. Erken boşalma sorunu için tedavi ise genel olarak bir dakika altında boşalma olan erkeklerin bu durumunun 6 aydan daha uzun sürmesinden sonra yapılır. Ancak bazı bireyler daha uzun sürede boşalırken bu sürenin çok daha fazla olmasını isterler. O kişilerde Geciktirici sprey ürünlerini kullanarak bu isteklerini gerçekleştirmektedirler.

Hemen hemen her erkek birey hayatının belirli bir döneminde erken boşalma sorunu yaşar. Bu durum kısa süreli de olabilir uzun süreli de olabilir. Kısa süreli olan erken boşalma sorunları genelde geçicidir ve ciddi bir sorun teşkil etmezler. Ancak sorunlu erken boşalmalar 3 ay ile 6 ay arasında 1 dakika altında gerçekleşen boşalmalardır. Bu boşalmalar gerçekleşmeye devam ediyorsa acilen destek alması gerekmektedir. Erken boşalma sorunları sadece erkek bireylerin değil, kadın bireylerinde en büyük sorunudur, kâbusudur. Sonuç olarak kadın cinsellikten haz alamadıktan sonra asıl sorun o noktada çıkmaktadır. Kadın mutlu olmazsa bir süre sonra cinsellikten soğur ve eşini aldatma eğiliminde bulunabilir. Cinsel tatmini kim verirse o kişiye doğru kaymaya başlayabilir.

Erken Boşalma Nedenleri Nelerdir?

Erken boşalma sorunları bireyden bireye değişir. Boşalma türleri 2 ana çatı altında toplanır. Fiziksel boşalma ve psikolojik boşalma olarak. Cinsel kimliğin oluştuğu evre ergenlik dönemidir. Ergenlik döneminde bireyler cinsellikle tanışırlar. Ve cinsel hayalleri, fantezileri bu dönemde şekillenmeye başlar. Bu zamanda mastürbasyonlar da başlar. Abartılı mastürbasyonlar da erken boşalma sorunlarına bir örnek niteliğindedir. Cinsel hayatın yaşanmasından sonra yapılan her mastürbasyonda erken boşalmalar gerçekleşiyorsa ve bu süreç yıllar içerisinde aynı şekilde devam ediyorsa bu duruma birincil yani ömür boyu erken boşalma denilmektedir. Ama cinsel yaşamın belirli bir evresinden sonra aralıklara seyreden bir erken boşalma sorunu var ise, bu duruma ikincil yani sonradan kazanılmış erken boşalma adı verilmektedir.

Birincil boşalmaların temeli ergenlik dönemlerinde atılmaktadır. Birey bu zamanlarda herkesten gizli kaçamaklı şekilde aceleyle kendini rahatlatmak adına devamlı mastürbasyon yapar. Ve bu durum zamanla alışkanlığa dönüşerek erken boşalmalara neden olur. Mastürbasyon sonrası rahatlamalardan sonra birey kendisinde bir suçluluk hissediyorsa bu durumda erken boşalmaya örnek olabilir. Erken boşalmaya diğer sebepler de cinsel tecrübesizlik, ilişki sırasında aşırı heyecanlanma, aşırı gergin hissedilmesi, özgüven eksikliği, heyecanını kontrol edememek ve yanlış bilinen ama doğru sanılan cinsel bilgiler erken boşalmaya örnek olan diğer bulgulardır. Çocukluk döneminde yaşanan taciz ve tecavüzler, ensest ilişkiler, derin cinsel Travmalar da bir diğer örnekler arasında yer almaktadır.

İkincil erken boşalma dediğimiz sonradan kazanılmış erken boşalma türlerinde psikolojik nedenler dışında diyabet, ilaç kullanımları, kalp hastalıkları, prostat hastalıkları gibi durumlarda etken olabilmektedir. Ancak genel sorun psikolojik kaynaklıdır. Bunlara örnek verecek olursak şayet: eşler arasında uyumsuzluk yaşanması, kötü giden duygusal birliktelikler, erkeğin kendine olan özgüven eksikliği ile yetersiz olduğunu hissetmesidir. Yoğun iş stresi, ekonomik sorunlar, uykusuzluk, kötü beslenme alışkanlıkları ve kaçamak ilişkiler yaşanması da bu soruna örnek gösterilebilir.

Erken Boşalma Sorunu Olan Erkeklerin Ortak Özellikleri

Erken boşalma sorunu olan erkeklerin gündelik hayatta yaptığı ve alışkanlıkları benzerlik göstermektedir. Bu erkekler hayatlarındaki bazı aktiviteleri çok hızlı yaşamaktadırlar. Bunlar: hızlı yemek yemek, hızlı konuşmak, hızlı araç kullanmak, hızlı hareket etmek gibidir. Ancak bu özellikleri taşıyan herkes elbette aynı sorunu yaşıyor ya da yaşayacaktır anlamını taşımaz. Her erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde bu özellikleri taşıyor olması gerekmez. Bu bilgiler yapılan anketler sonucunda ortaya çıkmıştır.

Erken Boşalma Sorunlarında Eşlerin Desteği

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler de kültürel etkenler ile penise ve cinselliğe yüklediği aşırı anlam ile bu sorunlar altında ezildiğini görüyoruz. Sonuç olarak bir erkek hayatı boyunca birçok hastalıkla karşılaşabilir ve bir mücadele verebilir. Ve doğal olarak cinsel hastalıkları ya da sorunları ile de karşılaşıldığında bu durumlarında diğer sorunlar gibi normal olarak algılanması gerekir. Böylesi durumlarda bireye, Partnerinin destek vermesi gerekir.

Bayan bireyin bu sorunlar ile karşılaşan eşine karşı olan tutum ve davranışları çok önemlidir. Olumsuz konuşmalar, iğnemeler, aşağılayıcı sözler, küçümsemeler eşinin onurunu ve gururunu incitecektir. Böylesi durumlarda erken boşalma sorunu iyileşmek yerine daha da fenalaşarak kötüye gidecektir.  Bu tutumlara yangına körükle gitmek de denmektedir. Bu şekilde davranılmak yerine, bu sorunların geçici olduğu ve birçok tedavisinin olduğu söylenmelidir.

 Kadın bireyler eşlerine, güzel sözleriyle mutlu ederek ve onlara moral vererek bazı tedavileri görmesine teşvik etmelidir. Örneğin doktora gidilecekse, kadın birey eşiyle birlikte gitmelidir. Onun yanında olmalıdır. Erkek birey Geciktirici krem ya da Geciktirici hap kullanacaksa önce buna eşi desek çıkmalıdır. Ve gerekirse o ürünleri bayan birey, erkeği için tedarik etmelidir. Ve Geciktirici spreyi kullandırmalıdır. Kadın yuva kurandır. Ve bir yuva kurmak fedakârlık ister. Bu yüzden erken boşalma sorunlarında her kadın, eşinin destekçisi olmalıdır.

Geciktirici Viga Sprey Ve Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?

Geciktirici Viga sprey ve krem, erkeklerin erken boşalma problemlerine çözüm sağlamak için üretilen ve oldukça etkili geciktirici özellikli ürünlerdir. Bu ürünler etki alanından da anlaşılacağı üzere sadece erkekler için üretilmekte ve yalnızca onların kullanımına sunulmaktadır. Erken boşalma sorununun kâbus olmasına son veren bu ürünler, erkeklerin yoğun ilgisini görmektedir.

Erken boşalma, çoğu erkeğin sorunudur ve bu sorun sadece erkeklerin değil kadınların da cinsel yaşamlarına direkt olarak kötü şekilde yansımaktadır. Çünkü erken boşalan erkekler, kadınların cinsel aktiviteden tatmin olamamasına, orgazm yaşayamamasına sebebiyet vermektedir. Dolayısı ile erken boşalmaya yönelik sorunu bulunan erkeklerin hem kendileri hem de Partnerleri için önlem alması kaçınılmaz olmaktadır. Bunun için kullanımı yaygın olarak gerçekleştirilen ürünler arasında Geciktirici Viga 150000 Sprey ve Geciktirici Viga 50000 krem bulunmaktadır.

viga sprey krem

Geciktirici Viga 150000 Sprey

Viga 150000 sprey, sprey formunda penis yüzeyine sıkılarak kullanılan ve erken boşalmayı önleyen bir üründür. Bu ürün, ekonomik olması ve küçük bir sprey kutu içinde satışa sunulması sebebiyle kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Yoğun ve güçlendirilmiş formülü ile erkeklerin kullanımına sunulan bu Viga markalı ürün testislerin dışında sadece penise sıkılmaktadır. Kullanımın gerçekleşmesinden yaklaşık olarak 15 dakika sonra etkisini göstermeye başlayan Viga 150000 Sprey, penis yüzeyinden temizlenmelidir. Bol su ile yıkama sonrası gerçekleştirilecek olan cinsel aktivitede üç saat boyunca ürün etkili olmaktadır. Sonuç olarak bu Viga ürününü kullanan erkekler, üç saat boyunca erken boşalma kaygısı hissetmeden cinsel birlikteliklerini rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Bir kutu Viga 150000 sprey yaklaşık olarak 50 kez kullanım sağlanmaktadır. Bu da, 50 farklı zamanlarda gerçekleştirilecek olan cinsel birlikteliğin mümkün olması anlamına gelmektedir. Bu mucizevi ürün ile erkekler erken boşalmadan, başarılı cinsel ilişkiler yaşayabilmektedir.

Geciktirici Viga 50000 Krem

Viga 50000 krem güçlendirilmiş ve yoğunlaştırılmış formülü ile erkeklerin erken boşalma problemlerine engel olmaktadır. Alman menşei olarak satışa sunulan bu ürün tamamen bitkiseldir ve krem formundadır. Penis bölgesine sürülerek kullanılan bu ürün uygulamasında dikkat edilmesi gereken nokta; testislere temas ettirilmemesidir. Cinsel birliktelik zamanından 15 dakika kadar önce uygulanması gereken bu ürün, 15 dakika sonra penisten arındırılmalıdır ama arındırılmaması da bir sorun teşkil etmeyecektir. Penisin su ile arındırılması, ürünün etkisini kaybetmesine asla neden olmamaktadır.

Viga’nın geliştirdiği bu ürün sayesinde erkekler, erken boşalmadan uzun süre cinsel performans sergileyebilmektedir. Bu durum yalnızca erkeklerin değil, kadınların da yararına olmaktadır. Çünkü kadınlar Viga sayesinde erken boşalma mağduru olmadan orgazma ulaşabilmektedir.

Geciktirici özelliği taşıyan ve erken boşalmaya engel olan ürünler içinde sıklıkla adı geçen Viga 50000 krem erkeklerle birlikte kadınlara büyük yarar sağlamaktadır. Eğer erken boşalma sorununuz var ise bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü bu ürün tamamen bitki özlerinden üretilmektedir ve herhangi bir yan etkinin yaşanmasına neden olmamaktadır. Bu yönden de Viga krem kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır, endişe duyulmasına mahal vermeden kullanılabilmektedir.

Viga krem kısa sürede etkisini gösteren bir üründür ve ürünün etkisini saatlerce yaşayabilmek mümkündür. Yoğun yaşanan ve üst üste gerçekleştirilen cinsel birlikteliklerde Viga etkisini göstermektedir. Uzun süren etkisi sayesinde ürünün tekrar tekrar kullanımına gereksinim duyulmamaktadır. Bu sebeple yoğun seks hayatı olan ve erken boşalma talihsizliğini yaşayan erkekler bu ürünü severek ve beğenerek kullanmaktadır. Almanya’dan ithal olarak gelmektedir. Müşteri memnuniyeti hat safhadadır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Geciktirici sprey fiyatları birçok kurum ve kuruluşlarda farklı fiyatlara satılmaktadır. Ancak geciktirici sprey ya da geciktirici krem fiyatları hususunda araştırma yaparken ya da sipariş verirken orijinal ürün olmasına dikkat etmelisiniz. Fiyatları uygun diyerek satın alınan birçok ürünün sahte olduğunu görmekteyiz. O yüzden fiyat araştırılması yapılırken ürün gerçekliğinin de araştırılması gerekmektedir.

Huri medikal firmasında satılan tüm geciktirici sprey ürünlerinin fiyatları makul rakamlara satılmaktadır. Ayrıca kargo gönderimlerinde de ücret alınmamaktadır. Ayrıca ürünlerin kontrolünü de gerçekleştirebilirsiniz. Tüm geciktirici sprey ürünleri birinci sınıftır. Tamamen kaliteli olan ürünlerimizi kullanabilir, deneyebilir ve memnuniyetinizi bizlere bildirebilirsiniz. Geciktirici spreyler en ucuz fiyatlara web sitemizde satışa sunulmuştur. Sizler de eşlerinizi daha fazla memnun etmek istemez misiniz?

Geciktirici Sprey Siparişi

Geciktirici sprey siparişi nasıl verilir? Bilenen ve kullanılan belli başlı geciktirici sprey ürünleri vardır. Birçok Online medikal firmalarında, farklı fiyatlar üzerinden satılan bu geciktirici ürünlerini sipariş vermek oldukça pratiktir. Huri medikal web sitesi üzerinden geciktirici sprey siparişi vermek için karar verdiğiniz geciktirici sprey ürün üzerine tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan ekrandan, sizden istenilen bilgileri girmeniz ve sonrasında siparişi onaylamanız yeterlidir. En kaliteli ve en etkili geciktirici sprey siparişlerinizi en uygun fiyatlara bu web sitesi üzerinden tedarik edebilirsiniz.

Tamamen orijinal olan ürünlerimizi sorgulayabilir ve deneyebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulan firmamız tarafından herhangi bir memnuniyetsizlik durumu olursa ücret iadesi gerçekleştirildiği bilinmelidir. Ancak bu durumu 5 gün içerisinde yapmanız gerekmektedir. Sizler geciktirici siparişlerinizi verin, bizler de istediğiniz yere ürünlerimizin gönderimini gerçekleştirelim. Tamamen hijyenik paketlerde gönderilen ürünlerimizi kargo esnasında kontrol edebilir ve o şekilde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Satın Al

Geciktirici sprey satın almak için eczanelerden ve Online medikal firmalarından yararlanabilirsiniz. Eczanelerde genel de Stag 9000 Sprey satılmaktadır. Ayrıca fiyatı da 49 TL’dir. Ancak aynı ürünü web sitemizde aynı fiyata satın alabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca bu ürün ayağınıza kadar gönderilmektedir. Ve hiçbir kargo ücreti alınmamaktadır. Geciktirici sprey satın almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Nely8 Long Time

Nely8 Long Tıme

Nely8 Long Time, cinsel birlikteliklerin daha zevkli ve daha uzun süre yaşanabilmesi için üretilmiş olan ve erkeklerin kullanımına sunulan bir kremdir. Geciktirici özelliği bulunan bu krem yalnızca erkeklere özel olarak üretilmektedir ve erkeklerle birlikte Partnerlerinin de daha haz dolu bir cinsel ilişki yaşamasını sağlamaktadır.

Günümüzde geciktirici özelliği bulunan pek çok cinsel ürün erkeklerin kullanımına sunulmaktadır fakat her birinden aynı yarar elde edilememektedir. Nely8 Long Time krem, prezervatif ile de uyumlu olduğundan ve prezervatif dokusunu hiçbir şekilde bozmadığından oldukça kullanışlıdır. Ve piyasada bulunan diğer geciktirici kremlerden çok daha farklıdır. Dolayısı ile Nely8 Long Time krem kullanan erkekler, korunmalı ve daha uzun süreli cinsel birliktelikleri rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Geciktirici Nely8 Fiyatları

Geciktirici Nely8 fiyatları birçok firmada farklı fiyatlara satılmaktadır. Ancak en uygun fiyatlara web sitemiz üzerinden ulaşabileceğinizi kesinlikle unutmayınız. Tamamen orijinal olan nely8 ürününün Türkiye dağıtıcı bayilerinden bir tanesiyiz. Ve bu ürünün diğer geciktirici ürünlerine göre daha sağlıklı ve daha Hijyenik olduğu aşikârdır. Etki düzeyi ise oldukça kuvvetlidir. En uygun Nely8 fiyatları için web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden de nely8 siparişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çok düşük rakamlara satılan nely8 ürünü satın alırken çok dikkat edilmelidir. Çünkü sahtesi olan bir üründür. Ve çok komik rakamlara satılan firmalara itibar edilmemelidir.

Geciktirici Nely8 Satın Al

Geciktirici Nely8 satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bize bağlı olan diğer firmalardan da tedarik edebilirsiniz. Geciktirici Nely8 satın almak için doğru adresin Huri Medikal firması olduğunu unutmayınız.

Geciktirici Nely8 Sipariş

Nely8 geciktirici krem sipariş vermek için Online medikal firmalarından yararlanabilirsiniz. Huri medikal web sitesine bağlanarak Nely8 geciktirici krem siparişi verebilirsiniz. Nely8 tek kullanımlık şaset paketler halinde bulunur. Kutu içerisinde 10 adet tek kullanımlık paketler vardır. Her bir paket sizin tüm gün ki ihtiyacınızı karşılar. Her boşalmadan sonra tekrar tekrar ürünü kullanmak zorunda değilsiniz. Boşalmalardan sonra tekrardan rahatlıkla ilişkinize devam edebilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan Nely8 sipariş vermek için müşteri temsilcilerimiz ile de görüşme sağlayarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Nely8 Long Time Krem Özellikleri

Özellikleri bakımından Nely8 Long Time geciktiricili krem, diğer geciktirici kremlerden tamamen farklıdır. Çünkü bir kutu ürün içerisindeki her bir krem tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık olan bu kremler, kullan ve at özelliğindedir. Dolayısı ile bu kremi kullanan erkekler ardında hiçbir iz bırakmamakta ve kolaylıkla kremi yanlarında taşıyabilmektedir. Erkeklere pratiklik sunması açısından sıklıkla tercih edilen Geciktirici Nely8 Long Time krem, her bir kullanım için tek tek paketlendiği için aynı zamanda Hijyen de sunmaktadır. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında; Nely8 Long Time diğer benzer ürünlerden tamamen farklılaşmaktadır.

Cinsel ilişkiyi daha uzun süre yaşamak isteyen erkeklerin kullanımına sunulan Nely8 Long Time krem, her erkekte etkisini farklı göstermektedir. Çünkü her bir metabolizma üzerinde etkisi farklılaşmaktadır. Genel kullanımda etkisi yüksek olan bu krem sayesinde çiftler cinsel birlikteliklerinin süresini uzatabilmekte ve dolayısı ile daha fazla zevk almaktadır. Özellikle erken boşalma sorunu bulunan erkekler, bu ürün sayesinde cinsel aktivitelerinin kalitesini arttırabilmekte ve Partnerlerine daha kaliteli anlar yaşatabilmektedir.

Nely8 Long Time Krem Kullanımı

Nely8 Long Time krem kullanımı oldukça kolaydır ve hiçbir zahmeti bulunmamaktadır. Piyasada satışı gerçekleştirilen pek çok geciktirici özellikteki ürün, cinsel birliktelikten bir saat önce uygulanmaktadır ve bu durum çoğu zaman dezavantajlı durumlara yol açabilmektedir fakat Nely8 Long Time cinsel birliktelikten yalnızca 15 dakika önce uygulanmaktadır. Planlanmış olan cinsel birlikteliklerin 15 dakika öncesinde erkekler tarafından kullanılması gereken bu ürün, penis bölgesine sürülmekte ve masaj yapılarak yedirilmektedir. Masajlı uygulamanın sonrasında kısa bir süre beklenmesi ve ardından penis bölgesinin yıkanması gerekmektedir. Nely8 krem, penis bölgesinin yıkanmasının ardından etkisini kaybetmemektedir.

Nely8 Long Time Krem Öncesi Dikkat Edilecekler

Cinsel ürünler arasında bulunan ve etkisi yüksek olan Nely8 Long Time krem, piyasada sahtesi bulunan bir üründür. Bu ürünün etkisinin yüksek olması ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmesi, sahtelerinin de üretilmesine neden olmaktadır. Bu nedenle Nely8 satın almadan önce dikkat edilecek olan en önemli nokta; sahtesinin satın alınmamasıdır. Dolayısı ile satın alınacak olan Nely8 ürünlerinin sertifikalı olduğundan emin olunmalıdır.

Nely8 Long Time krem, yalnızca erkeklerin penis bölgelerine uygulanabilen bir kremdir ve bu nedenle uygulama esnasında vücudun başka yerleri ile temas etmemesine dikkat edilmelidir. Özellikle bu ürünün göz ile teması durumunda, göz bol su ile yıkanmalıdır.

Nely8 krem ürünü, penis bölgesinde Enfeksiyon ve yara bulunan kişiler tarafından kesinlikle kullanılmamalıdır. Ayrıca hassas bir cilde sahip olan kişiler de bu ürünü kullanırken oldukça dikkat etmelidir. Etkiyi daha fazla arttırmak için aşırı doz Nely8 Long Time kullanımı yapılmamalıdır ve her metabolizmada bu ürünün farklı etki edebileceği göz ardı edilmemelidir.

Kimler Nely8 Kullanmamalıdır

Nely8 kullanacak kişiler 18 yaşından büyük olmalıdırlar. Penisinden herhangi bir sebeple yakın zamanda cerrahi müdahale gerçekleştirilen, peniste yara ve alerjik reaksiyonu olan erkek bireyler Nely8 kullanımını gerçekleştirmemelidir. Kadınlar için kullanımı önerilmez. Erkeklere özgü bir üründür.

Nely8 İçeriği

Nely8 içeriğinde bulunan etken maddeler aşağıda sıralanmıştır.

+ Ethyl Alcohol

+ Glycerin

+ Citric Acid

+ Clove Oil

+ Propyl Paraben

+ Methyl Paraben

+ Deionized Water

Nely8 krem prezervatif ile kullanılır mı?

Nely8 krem sonrası prezervatif kullanımı uygundur. Hatta krem etkisinden çok daha fazla faydalanmak istiyorsanız, prezervatif kullanmanız daha da etkili olacaktır. Prezervatif ile uyumlu olan nely8 krem, boşalma sürenizi daha fazla arttırmaktadır. Ve herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Nely8 kullanım sonrası oral yapılır mı?

Nely8 krem, kokusuz bir üründür. Bu sebeple kremi penise sürdükten 15 dakika sonra ılık su ile penisi hafifçe yıkayınız. Penisi yıkamanız nely8 kremin etkisini azaltmayacaktır. Aksine etki düzeyinin yerinde olmasını sağlayacaktır. Oral yapımı esnasında ağıza gelebilecek herhangi bir yapışkanlık durumunun söz konusu olmaması adına penisin yıkanması daha Hijyenik olacaktır. Bu şekilde Partneriniz tarafından oral yapılması esnasında, herhangi bir sağlık sorunu ya da herhangi bir tat söz konusu olmayacaktır.

Eş hamileyken nely8 kullanımı uygun mudur?

Nely8 kremi eşiniz hamileyken kullanmanız durumunda herhangi bir sorun çıkma ihtimali kesin olarak bilinmemektedir. Ancak prezervatif kullanarak ve hamile eşinizle ilişkiye girebilirsiniz. Ama hamile ilişki pozisyonları ile bunu denemelisiniz. Böylelikle eşiniz için ve bebek için bir sorun yaşamazsınız. Ancak yine de uzman bir hekimden bu konuyla ilgili destek almanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

Novagra Geciktirici İlacı

Novagra geciktirici hap, bitkisel olan bileşimi ile erkeklerin kullanımına sunulan, erken boşalmayı önleyici bir ürün olarak raflarda yerini almaktadır. Novagra markasının çatısı altında üretilen bu geciktirici kapsül hem dünya genelinde hem de ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. Bu ürünün esas amacı; erkeklerin cinsel aktivite sırasında normal boşalma süresini uzatmak ve böylelikle cinsel birliktelikleri daha haz dolu hale getirmektir. Bu etkisinin yanı sıra, sperm kalitesi ile birlikte sperm sayısını da artıran Novagra hap, ebeveyn olmak isteyen çiftlerin de yoğun olarak ilgisini çekmektedir. Sperm kalitesinin düşüklüğü nedeniyle ya da sperm sayısının azlığı nedeniyle çocuk sahibi olamayan çiftler, bu ürün sayesinde çocuk sahibi de olabilmektedir.

Novagra markasının çatısı altında erkeklerin kullanımına sunulan bu geciktirici hap bitkisel bir içeriğe sahiptir ve bu ürünün bitkisel olması, erkeklerin ürünü tercih etmesinde rol oynamaktadır. İçeriğinde yan etki görülmesine neden olabilecek herhangi bir kimyasal bileşen olmayan Novagra hap içinde meyan kökü, çobançantası otu ve trigonella bulunmaktadır.

Novagra Kullanımı

Novagra yalnızca erkeklerin kullanımı için üretilen, cinsel birliktelikleri daha uzun süreli hale getirmeyi hedefleyen bir haptır. Cinsel aktiviteden yaklaşık olarak bir saat önce oral olarak, bol su ile içilen bu hap bir saat sonrasında etkisini hemen göstermeye başlamaktadır. Hapın en iyi şekilde etki etmesi için bol su ile tüketilmesi oldukça önemli bir noktadır. Doğru kullanım ile Novagra hapının etkisini görmek mümkündür.

Novagra, her metabolizmada etkisini farklı sürelerde göstermektedir. Kimi erkekler ürünü kullandıktan hemen sonra etkisini görmeye başlarken kimi erkekler de yaklaşık olarak bir saat içerisinde etkisini görmeye başlamaktadır. Dolayısı ile Novagra hapın her bünyede farklı zamanlarda etkisini göstereceği göz ardı edilmemelidir.

Novagra hapı boşalmayı normal sürenin de ötesine taşıyan bir hap olmak ile birlikte aynı zamanda erkekleri cinsel birliktelik için hazırlamaktadır. Çünkü bu hapın tüketilmesinin sonrasında, cinsel aktivite için gerekli olan sertleşme gerçekleşmektedir. Dolayısı ile Novagra yalnızca geciktirici bir ürün değil, aynı zamanda sperm kalitesi ile birlikte sperm sayısını da arttıran, erkekleri cinsel ilişki için hazırlayan bir hap olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple, Novagra sipariş ve kullanımı ile erkekler, cinsel birlikteliklerini daha mükemmel bir hale getirme imkânına sahip olabilmektedir.

novagra

Neden Novagra?

Novagra Türkiye’de de, Avrupa’da da en çok tercih edilen geciktirici amaçlı kullanılan cinsel takviyelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bu tavsiye bitkisel kökenlidir ve içerisinde yan etki yaşanmasına neden olabilecek herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Ürünün tamamen bitkisel olması ve yan etki yaratmaması, tercih edilme oranını gözle görülür bir şekilde arttırmaktadır. Novagra hapının tercih edilme oranını arttıran bir diğer unsur da oldukça etkili olmasıdır. Bu ürünü tüketerek cinsel birliktelik yaşayan erkekler, daha uzun süre cinsel birliktelik yaşadıkları ve bununla doğru orantılı olarak cinsel performanslarını arttırdıkları için oldukça üründen memnun kalmaktadır.

Novagra satın almak için satış için yetkili eczanelerden yardım alınabilmektedir. Bununla birlikte Online ortamlarda Novagra sipariş ile ürüne sahip olunabilmektedir. Ürünü eczaneden almak istemeyen kişiler, internet seçeneğinden yararlanarak güvenilir sitelerden alışveriş yapmalıdır. Bu ürünün oldukça etkili olması ve çok tercih edilmesi, piyasada sahtelerinin de satışının yapılmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle Novagra hap alışverişleri yalnızca güvenilir e-ticaret sitelerinden yapılmalıdır. Aksi takdirde üründen herhangi bir fayda sağlanamamaktadır.

Novagra İçeriği

Novagra gıda takviyesi içeriği aşağıda sıralanmıştır.

+ Triblus Terrestris

+ Demir Dikeni

+ Capsella Bursa

+ Pastoris

+ Çoban Çantası

+ Glycymhiza Glabra

+ Meyan

+ Trigonella Foenum

+ Graecum

+ Çemen Otu

+ Mısır Nişastası (Dolgu Maddesi)

Novagra Fiyatları

Geciktirici Novagra fiyatları web sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur. En uygun fiyatlara geciktirici novagra hapınızı tedarik edebilirsiniz. Novagra bilindiği üzere günlük bir adet ve cinsel aktiviteden önce alınması gereken bir üründür. Bitkisel özlü olması, yan etki durumunun çok düşük seviyede olmasını sağlamaktadır. Farklı kurum ve kuruluşlardan da tedarik edilebilen Novagra geciktirici hap ürününü web sitemiz müşteri destek hattı ile de tedarik edebilirsiniz.

Novagra Sipariş

Geciktirici Novagra sipariş ürünleri için web sitemizdeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca müşteri destek hattından da siparişlerinizi verebilirsiniz. Sadece erkekler için kullanımı önerilen novagra bitkisel takviye ürününü, erken boşalma sorunu olan bireyler tarafından kullanılmalıdır. Ayrıca Novagra, alkol ile birlikte kullanılmamalıdır. Aksi takdirde etkisini kaybedebilir ya da etkisini belirtilen zamandan çok daha sonra gösterebilir.

Novagra Satın Al

Geciktirici hap ürünlerinin arasında en etkili olan bu ürün, uşak ilimizdeki fabrikalarda üretilmektedir. Tarım ve köy işleri bakanlığının izni dâhilinde üretilen bu ürün, erken boşalma sorunlarınızın geçici tedavisinde kullanılır. Tamamen erken boşalma sorunlarını çözmenize yardımcı değildir. Sadece güzel bir gece geçirmenizi sağlamaktadır. Ve kullanıldığı durumlarda etkisini görürsünüz. Kullanılmadığı durumlarda ekstra bir etki göstermeyecektir. Ayrıca sperm kalitesini de arttırdığı bilinmektedir. Geciktirici Novagra satın al işlemlerini müşteri temsilcilerimiz eşliğinde web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | ereksiyonhap.com