Blog

Vajinismus Nedir ?

Vajinismus Nedir ?

Vajinismus, kadınların yaşamakta olduğu cinsel rahatsızlık durumudur ve cinsel birliktelikten kaçınma, cinsel birliktelik yaşayamama durumuna denmektedir.

Libidoyu 5 Adımda Yükseltmenin Yolları

Libidoyu 5 Adımda Yükseltmenin Yolları

Libido, Latince kökenli bir kelime olarak şehvet anlamına gelmektedir ve kadınların ve erkeklerin cinsel isteğinin seviyesi anlamına gelmektedir. Yani bir kişideki libido ne kadar yüksek iste cinsel aktiviteye olan isteğinin seviyesi de o kadar yüksektir.

Kamagra Nedir Ve Ne İçin Kullanılır

Kamagra Nedir Ve Ne İçin Kullanılır ?

Kamagra jel; kadın ve erkeklerin cinsel performans problemlerine çözüm sunmak amacıyla üretilerek kullanıma sunulan ve oral yolla tüketilen bir haptır. Kamagra oral jel adı dolayısı ile ilgili bölgeye sürülerek kullanılan bir krem ürünü zannedilmektedir

Penis Büyütmenin Yolları Nelerdir

Penis Büyütmenin Yolları Nelerdir?

Penis boyu, erkelerin cinsel yaşamlarını direkt olarak olumsuz olarak etkilemekte ve bu nedenle erkekler penis büyütmek için çeşitli yollar denemektedir. Penis büyütmenin en etkili yolu ise bu amaç ile hazırlanmış olan cinsel içerikli ürünlerin kullanılmasıdır.

Cinsel Performansı Ateşleyen 10 İpucu

Cinsel Performansı Ateşleyen 10 İpucu

Cinsel performansı ateşleyen 10 ipucu çiftlerin daha uzun süre cinsel birliktelik yaşamasını sağlıyor ve cinsel birlikteliklerin kalitesini arttırıyor. Psikolojik ve çevresel etkenlerin varlığı nedeniyle toplumlarda görülmekte olan cinsel isteksizliklerin yol açtığı olumsuzluklar nedeni ile çiftler

Ertesi Gün Hapı Nasıl Kullanılır?

Ertesi Gün Hapı Nasıl Kullanılır?

Ertesi gün hapı, korunmasız bir şekilde gerçekleştirilen cinsel birlikteliğin sonrasında beşinci güne kadar alınarak kullanılması gereken bir haptır. Ebeveyn olmayı planlamayan kişilerin, korunma yöntemlerini uygulamadan gerçekleştirdiği cinsel

En Etkili Geciktirici Ürünler Nelerdir?

En Etkili Geciktirici Ürünler Nelerdir?

En etkili geciktirici ürünler, erkeklerin erken boşalma sorununun önüne geçen ve erkekler ile kadınlara daha iyi bir cinsel deneyim yaşatan ürünlerdir. Erken boşalma, erkeklerin yaşadıkları bir cinsel sorundur.

Cinsel İsteksizliğin Tedavisi Var Mı?

Cinsel İsteksizliğin Tedavisi Var Mı?

Cinsel isteksizliğin tedavisi, cinsel birlikteliğe karşı isteksiz olan ve cinsel uyaranlara rağmen cinselliği arzulamayan kişiler için uygulanmaktadır. Kadınlarda ve erkeklerde görülen cinsel isteksizlik çeşitli nedenlere dayanmaktadır.

Cinselliği Bitiren Hastalıklar Nelerdir?

Cinselliği Bitiren Hastalıklar Nelerdir?

Cinselliği bitiren hastalıklar, kadınların ve erkeklerin cinsel aktivitede bulunmasına engel teşkil eden, cinsel ilişkiyi imkânsız kılan hastalıklardır. Kişilerin genel sağlık durumları, cinsel birliktelikleri etkileyen en önemli unsurlardan biridir.

1 2 3
Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | ereksiyonhap.com